Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir

Dünyamızın yaşadığı talihsiz Covid-19 salgın hastalığı için tüm taksilerimizde, müşterilerimizin sağlığını korumak amaçlı Sağlık Bakanlığı'mızın yayınladığı rehberlere uygun olarak önlemlerimizi alıyoruz.

Şöförlerimiz tüm seyahatlerde, mesafenin uzunluğuna veya kısalığına bakılmazsızın maske takmaktadır. Araçlarımızda alkol bazlı el antiseptiği ve kolanya bulunmaktadır. Aracımıza binen müşterilerimize ikram edilmektedir.

Araçlarımız belirli aralıklarla iç mekanın tümü özel dezenfektanlar ile ilaçlanmaktadır. Klima kullanımında dışardan içeriye hava girmesini sağlayan özellik kullanılıp, sık sık camlar açılarak havalandırılmaktadır. Günlük temizlikleri yapılmasının yanı sıra, her müşteriden sonra temas edilebilecek tüm alanlar dezenfektan ile silinmektedir.

Müşterilerimizin sağlığı için sosyal mesafeye dikkat ediyoruz ve tüm önlemlerimizi alıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sosyal mesafe için az sayıda kişi alınmasına ve maske takma hususuna gösterdikleri saygı için çok teşekkür ederiz.